Wydawca treści Wydawca treści

Informacja

Szanowni Państwo

Informujemy, iż zgodnie z zaleceniami Państwowej Inspekcji Sanitarnej wobec zagrożenia wirusem SARS-CoV-2 (koronawirus), Lasy Państwowe odwołały wcześniej zaplanowane wydarzenia, konferencje naukowe oraz zajęcia edukacyjne.

Informacje o odwołanych wydarzeniach znajdą Państwo na stronach internetowych oraz profilach jednostek organizacyjnych Lasów Państwowych.

Na terenie Nadleśnictwa Krynki zostają odwołane wszystkie dotychczas zaplanowane spotkania edukacyjne (w tym wycieczki szkolne). Nie umawiamy też żadnych zajęć, wydarzeń oraz imprez edukacyjno-promocyjnych zarówno w terenie jak i w siedzibie Nadleśnictwa.

 

Bardzo prosimy o przemyślenie zasadności Państwa osobistej wizyty w siedzibie Nadleśnictwa lub w kancelariach leśnictw – część spraw można załatwić drogą mailową lub telefoniczną.

Jeżeli jednak uznacie Państwo, że Wasz przyjazd jest konieczny, prosimy wówczas o wcześniejsze umówienie wizyty z właściwym pracownikiem Nadleśnictwa.

Jednocześnie informujemy, że w najbliższym czasie część pracowników może być nieobecna w pracy.

 

Przypominamy, że na stronach Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego znajdują się poradniki i zalecenia odnośnie zachowania w obecnej sytuacji.